Tombala Mekanı

Tombala Mekanı İnsanlar bazen boş vakitlerini nasıl geçireceklerini gerçekten bilemiyorlar. Bunun için çeşitli filmlere, dizilere ve aktivitelere yöneliyorlar fakat bunlar da zaman zaman yetersiz kalabiliyor. Bu tarz boş zamanlar kitap okunabilir ya da spor yapılabilir. Fakat bu aktiviteler de bazen sıkıcı oluyor. Bu yüzden piyasada çeşit çeşit online oyun mevcuttur. Bazı oyunlar sadece bilgisayarlarda ya da oyun bilgisayarlarında oynanabilirken, bazıları telefon üzerinde de oynanabiliyor. Bu oyunlar, boş vakitleri değerlendirmek için iyi bir seçenek olabilir. 

Bu oyunlar genelde bina inşa etme ya da savaş oyunları şeklindedir. Kendi zevkinize göre tercih edebilirsiniz. Bu tarz oyunların yanı sıra bilgisayar üzerine oynanabilen online casino oyunları vardır. Bu oyunlar hem çok zevklidir, hem zamanın nasıl geçtiğini bile anlamazsanız hem de para kazanabilirsiniz. Online tombala oyunu da bunlardan birisidir. 

Tombala Mekanı
Tombala Mekanı

Tombala Nedir?   

Tombala renkli kartlar ve üzerinde sayı yazan taşlarla oynanan bir oyundur. Oyun eğlenceli olması için en az 5 ya da 6 kişiyle oynanmalıdır. Öncelikle üzerinde numaralar bulunan kartlar karıştırılır. Her kartın rengi farklıdır. Herkese bir kart verilir. Numara yazan taşlar ise 1’den 99”a kadardır. Bu taşlar bir torbada durur. Taşları bir kişi çeker ve okur. Ancak çekmeden önce torba içerisindeki taşları iyice karıştırır. Sayıları tek tek çeker ve okur. 

Kartında sayı çıkan kişi, sayının üzerini kapatır. Kartlar üzerinde 15 ya da 16 rakam olur. Kartın üzerinde ilk satırdaki rakamlarını kapatan kişi 1. çinkosunu yapmış olur. Her satır bittiğinde bir çinko sayılır. Toplamda üç çinko vardır. Rakamlarının tamamını ilk kapatan ”tombala” diyerek oyunu bitirir ve galip olur. Oyun bu şekildedir. 

Online Tombala Oyunu 

Online tombala oyunu da geleneksel tombala oyununun dijital alana dökülmüş halidir. Tombala oyununun özellikleri arasında şunlar vardır; 

  • Çok eğlenceli bir oyundur. 
  • Tamamen şans oyunudur. 
  • Aynı anda birçok kişiyle oynanabilir. 
  • Online tombala oyunu ödüllüdür ve bu sizi oynamaya daha çok teşvik eder. 
  • Takımlar halinde de oynanabilir. 

Bunlar tombala oyununun özellikleri arasında yer alır. Online tombala oyununda, özel ara yüz tasarımı da mevcuttur. Bu da oyunu daha zevkli bir hale getirir. Etkileşimli bir oyundur. Daima oyuna dahil olmalısınız ve sıkı bir şekilde takip etmelisiniz. 

Online Tombala Oyunu Nasıl Oynanır? 

Online tombala oyunu için öncelikle belli bir sunucuya kaydolmak gerekir. Bu sunucuya kaydolunca, online tombala aktivitesine katılan oyuncular, canlı platforma dahil olur. Sunucu, tombala kartlarını dağıtır. Kart dağıtım işlemi, özel olarak tasarlanmış ara yüz vasıtasıyla yapılır. Oyun başlayınca, oyuncular numaraları dikkatli bir şekilde takip ederek kartlarının üzerlerindeki numaraları işaretlemelidirler. Bir anlık dikkatsizlikle numara kaçırılırsa, o oyuncu oyunu kaybeder. Birinci ve ikinci çinko aralarında, kahve, kokteyl gibi farklılıklar da ilave edilebilir. Online tombala oyunu 1 saat civarında sürer. Oyuncular birbirleriyle iletişime geçebilirler. 

Online Tombala Oyunu Ödülleri 

Online tombala oyunu profesyonel olarak dizayn edilmiş bir sahnede sunulur. Oldukça zevkli olan bu oyunda, yılbaşına özel çeşitli ödüller verilebilir. Bu ödüller arasında şunlar vardır; 

  • Yılbaşı dekor ürünleri 
  • Atkı, şapka ve eldiven takımları 
  • İçecek ve çerez ödülleri 
  • Parti süsleri 
  • Parti şapkaları ve aksesuarları 

Bunlar online tombala ödülünde kazananlar için verilen küçük ödüllerdir. Siz de yılbaşında güzel vakit geçirmek istiyorsanız, online tombala aktivitesini kaçırmamalısınız. 

Online Tombala Güvenilir Midir? 

Her şeyden önce online tombala platformunda sadece siz olmayacaksınız. Yüzlerce kişi bu platformda canlı tombala aktivitesine katılacak. Bu yüzden yalnız olmadığınızı bilmelisiniz. Sitenin yeni tasarlanmış ara yüzü, profesyonel stüdyo görünümü ve sahne dekorları son derece şıktır. Oyun kuralları baştan kısa ve öz olarak size anlatılır. Böylece oyunla alakalı aklınızda en ufak bir soru işareti kalmaz. Platforma ve sunuculara tamamen güvenebilirsiniz. Yılbaşında harika vakit geçirmek isteyenler için online tombala, birebir aktivitedir. 

Online Tombala Mekanı İletişim 

Online tombala oyununa ilişkin herhangi bir sorunuz, isteğiniz ya da bir şikayetiniz olursa, tombala mekanının mail adresine ya da iletişim numarasına anında ulaşabilirsiniz. 7/24 ulaşabileceğiniz online tombala mekanına gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Tombala aktivitesine katılmak için tarihleri ve saatleri takip etmeyi unutmayın.