Canlı Tombala

Canlı Tombala 

Canlı tombala çok fazla kişinin severek oynadığı oyunlar arasında yer alır. Bu oyunun bu kadar sevilmesinin nedenlerinden birisi kolay ve eğlenceli bir oyun olmasından kaynaklanır. Tombala oynamak isteyenler bunun için oyunu satın almak zorunda değildir. Ayrıca tombalayı satın almadan oynamak daha keyifli olabilir. Çünkü torbadan numara çekme ya da çıkan numarayı kartlarda arama zahmeti de yoktur. Dolayısıyla oyun bu şekilde daha keyifli hale gelir. Bunun için güvenilir bir internet sitesi bulmak yeterlidir. Bu şekilde ortaya çok eğlenceli bir oyun çıkarılabilir. 

Canlı Tombala
Canlı Tombala

Canlı Tombala Kazanma Taktikleri 

Canlı tombalada başarılı olmak isteyenler, bunun için tombala kazanma taktikleri konusunda bilgi sahibi olmalıdır. Bu şekilde oyun daha da keyifli bir hale getirilebilir. Canlı tombala oynayanların, kazanmasına yarayacak olan taktiklerden bazıları şunlardır; 

  • Canlı tombala tercih edilecekse mutlaka bir limit koyulmalı ve bu limite göre hareket edilmelidir. 
  • Bonus oranları yüksek olan platformlar daha kazançlı olabilir. 
  • Kart değiştirilmemeli ve sabredilerek oynanmalıdır. Bu taktiklere dikkat edildiği zaman, kazanmak daha da olası bir hale gelir. Bu nedenle tombala oynayacak olanlar, taktikleri uygulayacakları siteye doğru karar vermeli ve oyunlarını buna göre oynamalıdırlar. 

Canlı Tombala Nasıl Oynanır? 

Canlı tombala oyunu, standart tombala oyunundan farklı değildir. İkisinin de oynanma şekilleri aynıdır. Aradaki fark ise, canlı tombala oyununun oyuncuyu yormamasıdır. Bunun için tombala oynayacaklar çoğunlukla bunu tercih ederler. Canlı tombala oyunu nasıl oynandığı bilinirse daha başarılı olunabilir. 

Online tombala oynamak için çok fazla bilgiye ihtiyaç yoktur. Oyunun takibi iyi bir şekilde yapıldığı zaman kolayca başarılı olunabilir. Kartlar ve sayılar doğru takip edilirse oyunun kaybedilmesi olası bile değildir. 

Canlı Tombala Kuralları 

Tombala oynayacak olanlar, çevrimiçi tombalanın kurallarını bildikleri zaman, oyun daha başarılı hale gelir. Tombala oyununda bilinmesi gereken kurallardan bazıları şunlardır; 

  • Torba içerisinde 1’den 90’a kadar rakamlar vardır. Online olanlarda torba gerekmeyebilir. 
  • 24 ya da 30 adet olan kartları üzerindeki numaraların üzerine, çekilen numaralar koyulur. 
  • Birinci satır kapatılırsa bu birinci çinkoyu ifade eder. Tüm sıralar ve rakamlar tamamlandığında çinko tamamlanır ve oyun kazanılmış olur. 
  • Sayılar diğer oyuncuları göreceği şekilde gösterilmelidir. Bu kurallara uyulduğu zaman, oyuncular oyunu daha doğru şekilde oynayabilirler. 

Tombala Kimler Oynayabilir? 

Tombala oynamak isteyen herkes bu oyunu tercih edebilir. Oyunu oynayabilmek için herhangi bir sınırlandırma yoktur. İsteyen herkes tombalanın kurallarına uyduğu sürece oyunu keyifli bir şekilde oynayabilir. Bu oyunda başarılı olmak için biraz şansa ihtiyaç vardır. Bununla birlikte takipte son derece önemli bir konudur. 

Tombala Kaç Kişiyle Oynanır? 

Tombala oynamak en az 2 kişinin olması gerekir. Bununla birlikte daha fazla kişi de olabilir. Fakat daha az kişi olduğunda oyun oynanamaz. Tek kişi olan kişiler, oyuna dahil olabilmek için online bir siteye giriş yapmalıdır. Canlı olarak oynanan tombala oyunlarında minimum kişi sayısı sınırı vardır. 

Tombalada Hangi Strateji Kazandırır? 

Oyunlarda başarılı olmak isteyenler, bunun için stratejilere gerek duyabilirler. Tombala oyununda da başarılı olabilmek için bu stratejilere başvurulabilir. Tombala stratejilerinin başında takip vardır. Oyun ne kadar iyi takip ediliyorsa, başarı da o kadar kolay gelir. Online tombala oynayacak olanlar ve karşılığında para koyacak olanlar, bunun için yüksek oranlı siteleri tercih etmelidir. Eğer ki kazanılırsa oran yüksek olduğu için kazanç da fazla olur. 

Tombala Oynarken Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Tombala oyunu çok fazla kişi tarafından oynanan ve sevilen oyunlardan birisidir. Bu oyunda başarılı olabilmek için dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Tombala oynarken dikkat edilmesi gereken konulardan bazıları şunlardır; 

  • Online sitelerden biri tercih edilecekse, siteye çok iyi karar verilmesi gerekir. Güvenilir olmayan sitelerden uzak durulması gerekir. 
  • Hırslı ya da ısrarcı olunmamalıdır. Çok hırs yapmak, çok fazla kayba neden olabilir. 
  • Kayıp edileceği fark edildiğinde pes konusundan uzak durulmalıdır. Bu durum en tehlikeli olanlardandır. Bundan mutlaka uzak durulması gerekir. Oyunda kazanmayı çok fazla istemek diğer kişilerle sorun yaşanmasına neden olabilir. Bu gibi durumlardan uzak durarak, daha keyifli bir oyun ortaya koyulabilir.